Puruvennad OÜ Teenused:

  1. Katuste Renoveerimine ja Ehitamine: Pakume professionaalset katuste renoveerimist ja ehitamist, tagades teie kodule või ärihoonele vastupidava ja kvaliteetse katuse.

  2. Välisfassaadide Renoveerimine ja Soojustamine: Teostame välisfassaadide renoveerimist ja soojustamist, aidates parandada hoone välimust ning suurendada selle energiatõhusust.

  3. Puusepatööd: Meie kogenud meeskond valmistab kvaliteetseid mööbliesemeid ning ehitisi vastavalt teie individuaalsetele soovidele ja vajadustele.

  4. Väikesaunade Valmistamine:pakume käsitööna valmistatud väikesaunu, luues teile unikaalse lõõgastusvõimaluse teie kodus või suvilas.

  5. Kasvuhoonete Valmistamine ja Hooldus: Aitame teil luua ideaalse keskkonna taimede kasvatamiseks, pakkudes kvaliteetseid ja vastupidavaid kasvuhooneid. Lisaks teostame regulaarset hooldust.

  6. Istutuskastide Valmistamine ja Istutusalade Loomine: valmistame vastupidavaid ja esteetilisi istutuskaste ning aitame teil luua kaunid ja funktsionaalsed istutusalad. Olgu tegemist aiaga, rõdu või terrassiga, loome teile ideaalse keskkonna taimede kasvatamiseks ja aia nautimiseks.
Küsi hinnapakkumist
Email again: